1/3
balls.jpeg

Tere tulemast Ripsiku lasteaia veebikodusse

balls.jpeg

Hei sõber!

Tore, et siia tulid! Tutvustan Sulle natukene Ripsiku pesa.

Inimeste keeles on see KODU 🏡

balls2.jpeg

Kümme korda….., sada korda laome oma mõtteid korda, 

sest et ainult mõttest heast Ripsiklane lugu peab. 

Tore mõte otsib sõpra keda enda´l seltsi võtta, 

et siis teha üheskoos arvestatav mänguskoor.

Mängimine meeldib meile üle kõige- see on KLAAR! 

Lullila on selleks tarbeks maja parim mängusaal. 

Mängida võib ükskõik mida-sõbraga või sõbrata, 

liikumiseks, mängu tarbeks, alati on valmis plaan.

Saab siin läbi pallita, kuid mitte trilli-trallita! 

Trilli-tralli laululusti, sutsakaga tantsusüsti 

pakub lahkelt meie muusik, ole proff või ole uusik. 

Ikka saad siit pisiku, selle rõõmsa isiku 

kes su kõhtu kõditab ja puusanõksu võdistab. 
 

Hoo saad sisse laulumaias, ripsiklaste lasteaias 

Torela, torela, ütlen- siin on tore ka! 

Siin saab teha näiteks süüa, meisterdada, maalida, 

uusi roboteid, Bee- bote, tegutsema raalida. 

Ruumi on meil päris palju, palju mahub mõtteid häid. 

Kõik mis rühmast välja pressib, mööda koridore käib. 

Mööda maja sisetreppi meeldib kõigil astuda, 

sest see tunne tekib kohe-oled järsku targaks saan`d.

Peene nimega fuajees leiab paiku mõtisklusteks, 

jalutusteks, jutustusteks, vigurretkeks, mänguhetkeks… 

Pikalt peatumiseks pall, millel pole jalgu all. 

Siin saad lihtsalt puhata, istuda ja ohata: 

„Oh mis kaunis vaade õues, süda kohe peksleb põues!“
 

Veel üks koht on oluline-see on meie Mullila, 

mulisedes keeb seal puder, millest kõhu täis siin saab! 

Kui kõht on täis, siis uusi mõtteid lennukalt lä´eb liikuma. 

Uusi mõtteid, mänguvõtteid terveks päevaks küllalt saab.

Kohtumiseni Ripsikus!

Ripsiku pesa

26072019_ripsik_2_white.gif

Kollaripsik
Keili, Kristina,Jaana
+372 53240882
kollaripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Punaripsik
Kätlin, Ly, Liivika
+372 53240884
punaripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Tugivägi
eripedagoog, HEVKO Karin
karin.konsa@ripsik.edu.ee
logopeed Triin
triin.uibo@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Roheripsik
Karin, Merlin, Pipi
+372 53240886
roheripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Ruugeripsik
Herta, Ailiis, Marika
+372 53240887
ruugeripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Purpurripsik
Haive, Kristin, Kertu
+372 53240885
purpurripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Mullila
Heli, Tiia, Piret
+372 53240889
mullila@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Siniripsik
Kati, Külli, Anne-Ly
+372 53240883
siniripsik@ripsik.edu.ee

26072019_ripsik_2_white.gif

Lullila
Nele
nele.lange@ripsik.edu.ee
Oskar
oskar.orupold@ripsik.edu.ee
Heili
heili.lindepuu@ripsik.edu.ee

Nupsiku pesa

MicrosoftTeams-image (1).png

Punanupsik
Kai-Riin, Kätlin, Helen
+372 57000016
punanupsik@ripsik.edu.ee

MicrosoftTeams-image (5).png

Sininupsik

Ele, Angeli, Hille
+372 57000015
sininupsik@ripsik.edu.ee

MicrosoftTeams-image (2).png

Rohenupsik
Silva, Marge, Kaiti
+372 57000019
rohenupsik@ripsik.edu.ee

MicrosoftTeams-image (4).png

Purpurnupsik
Jaana, Elen, Kirke
+372 57000018
purpurnupsik@ripsik.edu.ee

MicrosoftTeams-image.png

Kollanupsik
Sirli, Kärt, Agnes
+372 57000014
kollanupsik@ripsik.edu.ee

050522_nupsiku_lugu_1_l2bipaistev.gif

Tugivägi
eripedagoog Marleen
marleen.koger@ripsik.edu.ee
logopeed Kerttu
 
kerttu.urmann@ripsik.edu.ee
logopeed Stella

stella.saar@ripsik.edu.ee

MicrosoftTeams-image (3).png

Ruugenupsik
Helena, Kristiina, Evely
+372 57000017
ruugenupsik@ripsik.edu.ee

050522_nupsiku_lugu_1_l2bipaistev.gif

Majade perenaised
Annika, Thea

26072019_ripsik_2_white.gif
taust_juhtkond.jpeg

Eestvedajad

DSC07825_edited.jpg

Majandusjuhi KT

Piret Reitav

Meie jaoks on tähtis, et lapsed oleks rõõmsad ja

õnnelikud, seepärast väärtustame lapsepõlve.

VÕIMALDAME lapsel olla laps

Selleks: teeme koos, oleme liikuvad ja loovalt vabad ja hoiame positiivsust.

hea_lasteaia_edendaja_trans.png
 
 
vaartuskasvatuse_lasteaed_trans.png

Õpime ja kasvame koos

Kõike, millega laps toime tuleb, teeb ta ise või vähese abiga.

Teadmised kogume igast eluhetkest liikudes, mängides, tegutsedes, märgates, küsides, uurides ja avastades

Teadmiste kogumiseks-talletamiseks rakendame lapsest lähtuvat mõtteviisi, toetades huvisid jaluues turvalist keskkonda.

Väärtustame protsessi ja terviklikku päeva.

Meie jõud, edu ja meelerahu peitub koostöös ja selges sihiseades.

Märkame, hoolime ja hoiame üksteist.

25072019_ripsik_banner_1080x240_transparent_white-1.gif